birfilm_Siyah.png

FİLM DCP'LERİNİN İNDİRİLMESİ

Filemail Desktop program linki: https://we.tl/t-B6kILR5Q29

Aya Sihirli Yolculuk DCP: https://koopkollektif.filemail.com/t/UlamZuTA

Ülkemizde de internet hızının yavaş yavaş belirli seviyelere ulaşması ve de paylaşım programlarının kolaylaşması ve makul alternatif teknikler sunması ile yakın gelecekte fiziksel DCP gönderiminin minimuma ineceği ve de film DCP'lerinin de fragmanlar gibi online olarak gönderilebileceği üzerinden çalışmalar sürmekte.

Bu sürecin başarı ile sonuçlanması hem sizleri önemli miktarda kargo maliyetinden kurtaracak hem de operasyonel olarak önemli miktarda personel (DCP gelişi, dönüşü, kargo sorunlarının takibi vb) gücünü azaltacaktır.

Biz de çalışmakta olduğumuz laboratuvar ile çalışmalarımızı tamamladık, Filemail isimli program aracılığı ile film DCP gönderimlerini denemeye başladık ve ilk testlerden oldukça başarılı sonular aldık. Filemail arayüz programı kullanılarak orta büyüklükte bir film, orta hızda bir internet kalitesi ile 2-3 saatte servera sorunsuz ve eksiksiz olarak indirilebilmiştir.

Bu testler için yapmanız gereken en önemli şey, öncelikle FILEMAIL DESKTOP programını bilgisayarınıza indirmenizdir.

Program kurulumu tamamlandıktan sonra DCP download linkini tıklayarak indirme işlemine başlayabilirsiniz. İndirme işlemi başladığında FileMail Desktop programı açılır ve buradan indirme işlemini takip edebilirsiniz.


Filemail Desktop program linki: https://we.tl/t-B6kILR5Q29