top of page

Sinemalarda Yeniden Buluşalım

haberler-1.jpg

25.01.2021

Bir süredir kapalı olan sinema salonlarının açılmasını dört gözle beklediğimiz bu günlerde, yepyeni filmlerimizle yeni sezona hazırız!

Tunç Şahin’in başrollerini Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ın paylaştığı filmi İNSANLAR İKİYE AYRILIR, Emre Akay’ın başrollerinde Billur Melis Koç ve Ahmet Rıfat Şungar’ın yer aldığı filmi AV ve Barış Sarhan’ın başrollerini Ozan Çelik, Alican Yücesoy ve Nesrin Cavadzade’nin paylaştığı filmi CEMİL ŞOV sezonun öne çıkan yerli filmlerinden.

Oscar ödüllü oyuncular Anthony Hopkins ve Olivia Colman’ı sarsıcı bir hikayede bir araya getiren BABA ve prömiyerini San Sebastian Uluslararası Film Festivali’nde yapan Colin Firth ve Stanley Tucci’nin başrolde olduğu duygu dolu SÜPERNOVA da bu Oscar sezonunun dikkat çeken yapımları olacak.

Ünlü oyuncu Viggo Mortensen’in bu kez hem yönetmen, hem de oyuncu olarak karşımıza çıkacağı son filmi DÜŞÜŞ, Lee Isaac Chung’dan seçkin festivallerden birçok ödül toplayan MINARI ve Woody Allen’ın sinema ve festival büyüsünü bir araya getirdiği son filmi RIFKIN’S FESTIVAL de adını sıkça duyacağımız filmler arasında.

Küçük seyircilerimizi de elbette unutmadık: Çok seveceğiniz sıra dışı kahraman SAMSAM, mutfakları darmadağın ederken çok eğlenen minik elflerin hikâyesi PİŞİRİCİLER ve efsanevi masalları daha önce hiç görmediğiniz şekilde anlatan YEDİ CÜCELER VE KIRMIZI PABUÇLAR, seyircisiyle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor!

Son müjdemiz de korku severlere geliyor: Tüm dünyayla birlikte ülkemizde de korku filmi deyince akla ilk gelen örneklerden olan TESTERE serisinin son filmi SPİRAL: TESTERE DEVAM EDİYOR, başrollerinde ünlü oyuncular Chris Rock ve Samuel L. Jackson’la, seyirciye tansiyonun baştan sona hiç düşmediği bir deneyim vadediyor.

Bizi özlediğinizi biliyoruz, bizler de sizi çok özledik. En kısa zamanda salonlarda görüşmek üzere.

bottom of page