cüce-site.jpg

SİNEMA

SEANSLAR

İst. Beyoğlu Pera
17:15 - 21:00
İst. Kadıköy Moda Sahnesi
14:00 - 18:00
İst. Kadıköy Kadıköy
15:00 - 19:00
İst. Mecidiyeköy Cinetech Torun Center
14:00 - 17:45 - 21:30
Ankara (Arcadium)
13:45
Ankara Büyülüfener Kızılay
17:00
Bursa Nilüfer Bld Konak Kültürevi
Çeşitli Gün ve Seanslarda
Kırklareli Lüleburgaz Cinema Pink (39 Burda)
19:00 (17 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
İst. Levent C.Maximum (Kanyon)
16:10
İst. Mecidiyeköy Cinetech Torun Center
11:45 - 15:45 - 19:30
İst. Nişantaşı City's AVM CineWam
13:00 - 19:30
İst. Üsküdar C.Maximum (Emaar)
14:00 - 19:20
Ankara (Arcadium)
17:00 - 19:00
Ankara Büyülüfener Bahçelievler
12:45 - 14:45 - 19:00
Ankara Büyülüfener Kızılay
11:20 - 15:30 - 19:10
Ankara C.Maximum (Armada)
16:20 - 21:45
Ankara C.Maximum (Panora)
13:30 - 18:30
Ankara Prestige (Kentpark)
14:00 - 19:00
İzmir Alsancak Karaca
13:15 - 18:45
İzmir C.Maximum (Konak Pier)
14:05 - 19:05
İzmir Urla My CineLife (Bamboo)
19:00 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Adana Cinema Pink (01 Burda)
19:00 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Antalya C.Maximum (Migros)
18:00
Antalya Cinetech (Mall of Antalya)
13:20 - 17:40 - 21:40
Antalya Cinetime (Özdilek)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Balıkesir Cinema Pink (10 Burda)
19:00 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Bursa Cinetech Korupark
13:15 - 17:45 - 22:15
Bursa Nilüfer Bld Konak Kültürevi
Çeşitli Gün ve Seanslarda
Bursa Nilüfer Cinetime (Özdilek)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Diyarbakır C.Maximum (Forum Diyarbakır)
14:00 - 22:00
Diyarbakır Prestige (Ninova)
11:15 - 15:15 - 19:15
Düzce Cinetime (Özdilek)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Edirne Cinemarine (Erasta)
19:00 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Eskişehir C.Maximum (Espark)
19:05
Eskişehir Cinetime (Özdilek)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Hatay Antakya Cinens (Palladium)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Kocaeli İzmit Cinemarine (Symbol)
16:00 - 19:00 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Kocaeli İzmit Cinetime (Özdilek)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Mersin Cinens (Saya Park)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Muğla Bodrum Cinemarine (Oasis)
16:00 - 19:00 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Muğla Datça Bld Bülent Ecevit K.M.
19:00 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Sakarya Adapazarı Cinens (Cadde 54)
19:30 (10 Kasım Çarşamba - Başka Çarşamba)
Samsun C.Maximum (Piazza)
19:20