pişiriciler-site.jpg

SİNEMA

SEANSLAR

İst. Alibeyköy Biz Cevahir Haliç AVM Site
11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
İst. Ataşehir Cinematica (Metropol AVM)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
İst. Avcılar Cinema Pink (Barış Manço K.M.)
12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00
İst. Ayazağa C.Maximum (Vadistanbul)
11:35 - 14:00 - 16:25
İst. Bakırköy C.Maximum (Capacity)
10:45 - 13:00 - 15:15
İst. Bakırköy C.Maximum (Marmara Forum)
11:20 - 13:20 - 15:30
İst. Bakırköy Cinema Pink (Carousel)
14:30 - 16:30
İst. Başakşehir Cinetech Mall of İstanbul
10:45 - 12:30 - 14:30 - 16:30
İst. Başakşehir Olimpa Site
13:00 - 17:00 - 21:00
İst. Beylikdüzü Cinema Pink (Perla Vista)
11:30 - 13:45 - 16:00
İst. Büyükçekmece Atirus Site
11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
İst. Esenyurt C.Maximum (Marmara Park)
14:00 - 15:45
İst. Esenyurt Cinens (City Center)
11:00 - 12:40 - 14:20 - 16:00
İst. Eyüp C.Maximum (İsfanbul)
11:00 - 13:00 - 15:00
İst. Halkalı Arenapark Site
11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
İst. Haramidere Cinetech Torium
10:45 - 12:30 - 14:15
İst. Kağıthane C.Maximum (Axis)
11:00 - 13:05 - 15:20
İst. Kartal C.Maximum (Anatolium Marmara)
11:15 - 13:15 - 15:15
İst. Kavacık Boğaziçi
11:00 - 12:30 - 16:15
İst. Levent Cinetime (Özdilek)
13:00 - 15:00 - 17:00
İst. Maltepe C.Maximum (Carrefour Maltepe Park)
11:10 - 13:15 - 15:15
İst. Maslak Tim
11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30 - 17:00
İst. Pendik C.Maximum (Viaport)
11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:10
İst. Sancaktepe Cinemarine (Rings)
11:45 - 13:30 - 17:15
İst. Sultanbeyli Cine Atlas (Atlas Park)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
İst. Sultangazi Prestige (Vega İstanbul)
11:30 - 13:15 - 15:00
İst. Ümraniye (Canpark)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
İst. Ümraniye C.Maximum (Akyaka Park)
11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:25
İst. Ümraniye C.Maximum (Metrogarden)
11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
İst. Ümraniye Meydan İstanbul AVM CineWam
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
İst. Yenibosna Star City Site
11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Ankara (Arcadium)
11:00 - 12:40 - 14:20 - 16:00
Ankara C.Maximum (Antares)
11:00 - 13:00 - 15:10
Ankara C.Maximum (Armada)
11:00 - 13:00 - 15:30
Ankara C.Maximum (Atlantis)
11:40 - 13:40 - 15:40 - 17:40
Ankara C.Maximum (Podium)
11:30 - 13:30 - 15:30
Ankara Cinemarine (Taurus)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Ankara Cinevizyon (A City)
11:00 - 12:45 - 17:30 - 19:15
Ankara Keçiören Cinefora (FTZ AVM)
11:15 - 13:15 - 15:15
Ankara Prestige (Nata&Vega)
11:30 - 13:15 - 15:00
Ankara Prestige (Subayevleri Vega)
11:30 - 13:15 - 15:00
İzmir C.Maximum (İzmir Park)
14:40 - 16:10
İzmir Menemen My CineLife (Novada)
11:00 - 12:45 - 13:30 - 15:15 - 17:00
İzmir Park Bornova Site
11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30
İzmir Tire Belediye Şehir
11:00 - 12:30 - 14:00
İzmir Urla My CineLife (Bamboo)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 18:15
Adana C.Maximum (M1 Merkez)
11:00 - 13:00 - 15:05
Afyon Cinemovie (Afium)
11:30 - 13:30 - 15:30
Antalya C.Maximum (MarkAntalya)
11:00 - 13:00 - 15:05
Antalya Cinema Pink (Terra City)
12:00 - 14:00 - 16:00
Antalya Cinetech (Mall of Antalya)
10:45 - 12:30 - 14:15 - 15:50
Antalya Cinetime (Özdilek)
13:00 - 15:00 - 17:00
Antalya Laura Site
11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Antalya Manavgat K.M.
11:30 - 13:15 - 15:00
Aydın C.Maximum (Forum Aydın)
11:00 - 13:00 - 15:00
Aydın Söke Cinemarine (Novada)
11:45 - 13:30 - 17:15
Balıkesir Ayvalık My CineLife (Paragon)
11:30 - 13:15 - 15:00 - 16:45
Balıkesir C.Maximum (Yay/Ada)
11:10 - 13:10 - 15:10
Balıkesir Edremit Cinemarine (Novada)
12:15 - 14:00 - 17:45
Batman Cine Golds (Worldmar)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Bursa C.Maximum (Carrefour)
12:45 - 16:45
Bursa Cinetech Korupark
10:45 - 12:30 - 14:15 - 15:50
Bursa Gemlik Venüs
12:00 - 15:45 - 19:45
Bursa Nilüfer Cinetime (Özdilek)
13:00 - 15:00 - 17:00
Çanakkale Biga My CineLife (Pakt Plus)
13:00 - 15:00 - 17:00
Çanakkale C.Maximum (17 Burda)
11:15 - 13:15 - 15:15
Çorum C.Maximum (AHL Park)
11:00 - 13:00 - 15:00
Diyarbakır C.Maximum (Ceylan Karavil Park)
11:00 - 13:00 - 15:00
Diyarbakır C.Maximum (Forum Diyarbakır)
11:05 - 13:05 - 15:10
Düzce Cinetime (Özdilek)
12:00 - 14:00 - 16:00
Edirne Cinemarine (Erasta)
11:15 - 14:00 - 15:45
Erzurum C.Maximum (Forum Erzurum)
11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15
Eskişehir C.Maximum (Espark)
12:45 - 14:15
Eskişehir Cinetime (Özdilek)
13:00 - 15:00 - 17:00
Eskişehir Prestige (Vega Outlet)
11:30 - 13:15 - 15:00
G.Antep C.Maximum (Forum Gaziantep)
11:00 - 13:00 - 15:00
G.Antep Prestige (Prime Mall)
11:30 - 13:15 - 15:30
Hatay Antakya Cinens (Palladium)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Hatay Antakya Prestige (Prime Mall)
11:30 - 13:15 - 15:00
Hatay İskenderun Prestige (Prime Mall)
11:30 - 13:15 - 15:00
Isparta Cine Golds (Centrum Garden)
11:30 - 13:15 - 15:00
K.Maraş Arsan Center
13:00 - 16.00 - 19:00 - 20:30
Kastamonu Cine Golds (Kastamall)
11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00
Kastamonu Cine Zirve
11:00 - 12:40 - 14:30
Kayseri C.Maximum (Forum Kayseri)
10:55 - 12:55 - 14:55
Kayseri C.Maximum (Kayseri Park)
10:30 - 12:40 - 14:55
Kayseri Cinefora (İldem Park)
11:15 - 13:15 - 15:15
Kocaeli C.Maximum (Gebze Center)
11:00 - 13:00 - 15:00
Kocaeli Derince Cinens (Kipa)
11:15 - 12:55 - 14:35 - 16:15 - 17:55
Kocaeli İzmit Cinemarine (Symbol)
11:30 - 13:15
Kocaeli İzmit Cinetime (Özdilek)
11:00 - 13:00 - 15:00
Kocaeli Karamürsel Bld
11:30 - 13:00 - 16:30 - 18:00
Konya C.Maximum (Kent Plaza)
10:50 - 12:55 - 15:00
Kütahya Cinetech Sera
11:45 - 16:30
Manisa Akhisar Cinens (Novada)
11:15 - 13:00 - 14:45
Manisa Salihli Hollywood (Çarşı)
11:00 - 14:15 - 18:30
Manisa Turgutlu Cinetime (Özdilek)
11:00 - 13:00 - 15:00
Mardin C.Maximum (Emirgan)
11:20 - 13:30 - 15:30
Mersin C.Maximum (Forum Mersin)
11:00 - 13:00 - 15:00
Mersin Cinemarine (Palm City)
11:45 - 13:30 - 17:45
Mersin Cinens (Saya Park)
11:00 - 12:40 - 14:20 - 16:00
Mersin Erdemli Cinens (Novacity)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Mersin Tarsus C.Maximum (Tarsu)
11:00 - 13:00 - 15:00
Muğla Bodrum Cinemarine (Oasis)
11:00 - 13:30 - 17:15
Muğla Köyceğiz Cinemarine (Sığla Park)
12:15 - 14:00 - 15:45 - 17:30 - 19:15
Muğla Marmaris Cine Point (Blue Port)
13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00
Nevşehir Cinema Pink (Forum)
12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00
Ordu Cine Vizyon (Novada)
11:00 - 12:30 - 14:00 - 15:30
Rize Vizyon
11:15 - 12:00 - 14:30 - 17:45 - 19:30
Sakarya Adapazarı C.Maximum (Serdivan)
10:40 - 12:40 - 14:40
Sakarya Adapazarı Cinens (Cadde 54)
11:00 - 12:45 - 14:30
Sakarya Karasu (GKM Karasu)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Samsun C.Maximum (Piazza)
11:00 - 13:00 - 15:00
Samsun C.Maximum (Yeşilyurt)
11:15 - 16:10 - 18:20
Samsun Cine Golds (CityMall)
11:00 - 12:45 - 14:30 - 16:15
Ş.Urfa C.Maximum (Piazza)
11:00 - 13:00 - 15:00
Tekirdağ Çorlu Cinemarine (Trend Arena)
12:00 - 13:45 - 15:30
Trabzon C.Maximum (Forum Trabzon)
11:00 - 13:00 - 15:00
Uşak Cinens (Festiva)
11:00 - 12:45 - 14:30
Uşak Cinetime (Özdilek)
13:00 - 15:00 - 17:00
Van C.Maximum (Van AVM)
11:20 - 13:15 - 15:10
Yalova Cinema Pink (Star AVM)
12:00 - 14:00 - 16:00
Yalova Cinetime (Özdilek)
12:00 - 14:00 - 16:00
Zonguldak Cinema Pink (WestaLife)
12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00